Lekarze

lek. stom. Piotr Maciejasz

Właściciel

Lekarz stomatolog z ponad 20 letnim doświadczeniem w kompleksowym leczeniu implanto-protetycznym pacjentów.

Certyfikaty i dyplomy:

Expert Oral Implantology DGOI
Diplomate ICOI
Certyfikowany Implantolog OSIS–EDI
Master od Dental Implantology UCLA

lek. stom. Izabela Helak-Maciejasz

Właścicielka

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym leczeniu pacjentów. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zgryzowych, okluzji i endodoncji mikroskopowej.  Posiada ogromne wyczucie estetyki, co przekłada się na realizację skomplikowanych i rozległych prac protetycznych, a także na precyzję w leczeniu zachowawczym. Jest również członkiem zespołu implatologicznego. Absolwentka Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie, odbyła wiele szkoleń i kursów z zakresu: protetyki, implantologii i ortodoncji.

lek. stom. Agnieszka Cebula

Absolwentka Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową i protetyką.

lek. stom. Marzena Cherian

Absolwentka Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Doświadczony lekarz stomatolog oraz wieloletni współpracownik naszego gabinetu. Zajmuje się kompleksową diagnostyką Pacjenta. Pasjonatka pracy w powiększeniu, specjalizuje  się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym i protetyce stomatologicznej.

lek. stom. Michał Pysz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz z dużym doświadczeniem, z naszym gabinetem związany od 2008 r. Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach  z zakresu endodoncji, protetyki i implantologii.

dr n. med. Anna Hille-Padalis

Specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Specjalizację z ortodoncji uzyskała po czteroletnim szkoleniu zakończonym Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Obroniła pracę doktorską z zakresu ortodoncji przedprotetycznej. Autor i współautor specjalistycznych publikacji naukowych z zakresu ortodoncji jak również wystąpień naukowych na zjazdach krajowych.

Jest członkiem:

Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
European Orthodontic Society (EOS)
American Association of Orthodontists (AAO)
World Federation of Orthodontists (WFO)
Societa Italiana di Ortodonzia (SIDO)

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach w Polsce i za granicą.

Higienistki

Katarzyna Brzyszczyk

Higienistka stomatologiczna

W zawodzie higienistki stomatologicznej pracuje od ponad 20 lat. Zdrowie i zadowolenie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Empatyczna i z poczuciem humoru. Czas wolny spędza nad polskim morzem, ukochane miejsce to Półwysep Helski.

Iwona Dubieńska

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2003 r. Dba o komfort i piękny uśmiech pacjentów. Zawsze pomocna i miła. Wolne chwile spędza aktywnie wraz z rodziną na nartach lub na rowerze, uwielbia taniec.

Renata Leśniak

Higienistka stomatologiczna

W 2011 r. Krakowską Szkołę Medyczną ukończyła i od tego czasu pracuje jako higienistka stomatologiczna. Zaangażowana w swoja pracę, serdeczna i pracowita. Czas wolny spędza najczęściej w rodzinnych stronach w Niedzicy wraz z mężem i z córkami.

Magdalena Patyna

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2016 r. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z pacjentem, traktując każdego indywidualnie i profesjonalnie. Rzetelna i dokładna. Wolny czas najczęściej spędza na ściankach wspinaczkowych.

Anna Warszawska

Higienistka stomatologiczna

Jako higienistka stomatologiczna dba o uśmiech pacjenta od 12 lat. Praca jest dla niej przyjemnością, lubi kontakt z ludźmi. Energiczna i profesjonalna. Jej pasją są góry oraz aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie na dwóch kółkach.

Administracja

Magdalena Korcyl

Menadżerka

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu w branży medycznej. Praca jest dla niej ogromnym wyzwaniem i motywuje ją do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy. Sumienna i ambitna. Prywatnie jest entuzjastką wypraw  motocyklowych oraz  wycieczek górskich, szczególnie po Tatrach.

Aneta Kurek

Koordynatorka medyczno-biurowa

W zespole M.DENT od 2019 r. Doskonale zorganizowana, pomocna i koleżeńska. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z  pacjentami, dokłada wszelkich starań, aby Państwa wizyty w naszym gabinecie przebiegały w komfortowej atmosferze. Lubi aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie wycieczki rowerowe.

Ułatwienia dostępu