O nas

Jesteśmy zespołem lekarzy i asystentek o wieloletnim doświadczeniu. Naszą dewizą jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i umiejętności. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jesteśmy członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw stomatologicznych.

Prowadzimy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i przedprotetycznej, periochirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, ponieważ zapobieganie próchnicy jest najskuteczniejszym sposobem na zdrowe i piękne zęby.

Do zabiegów wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Własna pracownia rentgenowska pozwala nam na szybką i dokładną diagnozę oraz zaplanowanie odpowiedniego leczenia. Nasz sprzęt gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i bezbolesne leczenie.

Nasi lekarze i personel medyczny dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problemy w najbardziej korzystny, szybki i komfortowy sposób.

Pacjentom spoza Krakowa proponujemy noclegi w Hotelu System, który znajduje się w pobliżu naszego gabinetu.

Izabela Helak-Maciejasz i Piotr Maciejasz

Ułatwienia dostępu